Мітки: , , , , , ,

Рекомендації для тих що відправляються в Обєднані Арабські Емірати Емірати – дивне місце і для ведення бізнесу, і для відпочинку. Щоб відвідини Персидської затоки пройшли максимально приємно, ми публікуємо деяку кількість власних спостережень, які можуть виявитися корисними при підготовці вашого візиту в Дубай.

Рекомендації для тих що відправляються в Обєднані Арабські Емірати →

Posted @ 6:15 AM
Shelved under ОАЕ

Між Європою і Азією лежить дуже багатий і такий, що швидко росте місто, один з найбільших ділових і культурних центрів світу. У центрі цього міста вже будують найвинятковішу і престижнішу “адресу” мешкання. У Дубаї спокійно, але досить швидко росте конструкція, яка повинна стати найвищою будівлею на планеті. Називається воно Burj Dubai – просто “Башта Дубаї”, арабський.

Точне значення висоти Burj Dubai – комерційна таємниця будівельників, що ретельно охороняється. Судячи по даним деяких джерел, йдеться, імовірно, про 700 метрів, по інших – більше 800. Оскільки на офіційному сайті проекту висота не вказана, тут можливі сюрпризи.

Рух вгору

Будівельники хмарочоса Burj Dubai, зведення якого повинне бути завершене в кінці 2008 року, заявили, що їх об’єкт вже випередив 508-метрову тайваньську башту Taipei 101 і став найвищою будівлею миру.

Рух вгору →

Пристрасні дочки Салами чи ні сексу з золотою леді Объединенные Арабские Эмираты занимают почетное четвертое место в рейтинге самых популярных турстран. Каждый здесь найдет что-то свое. Ну а FashionTravel открыл для себя новый вид туризма – секс с демонами. А демоны в ОАЭ ну просто очень сексуальные…

Пристрасні дочки Салами чи ні сексу з золотою леді →

Особливості відпочинку і шопінга в Дубає Об’єднані Арабські Емірати – справжня казка. Тут гармонійно є сусідами східна розкіш і самі передові техногенні фантазії. Це виявляється у всьому: архітектурі, інтер’єрах, одязі, гастрономі.
Залишаючись вірними своїм релігійним і світським традиціям, жителі цієї країни з повагою і інтересом відносяться до чужих традицій і досягнень. Молода (за історичними мірками) держава із завидною енергією утілює в життя найсміливіші мрії сучасного, розпещеного комфортом, людини.

Особливості відпочинку і шопінга в Дубає →

їжа

Індія

Індонезія

Іспанія

Австралія

Великобританія

Гірські лижі

Греція

Мальта

Незвичайне

Нова Зеландія

ОАЕ

Перу

Росія

Сейшели

франція

Цікаве